KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455450
nr 1245 5450
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ballerinor, 19x24
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:03:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)